Megoldott

Gyomos átjáró

A vasúti átjáró begyomosodott az Újpalota megállóban. Ki kellene irtani a növényzetet.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Rákospalotai körvasút sor 93

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Most levágták rendesen.
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Aktualitását vesztette.
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 90475 sz. megkeresésben foglaltakra, az ott található felvételt megtekintettük, mely alapján megállapítottuk, hogy az vélelmezhetően tav
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Türelem az van bőven.
    Csak nincs aki levágja.
    Azért megvárták a 30 napot.
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Általános Név bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére