Megoldott

Beszakadt úttest

Kb 10-15cm mélyen van beszakadva az út az óvoda mellett. Nehezen látható. Járda itt nincs, így az ott járó gyalogosoknak is veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Mezőkövesd út 10

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: scanner@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. október 14., csütörtök 11:36
    Címzett: KozlekedesiO
    Tárgy: Message from KMBT_363
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Időrendben a tevékenységek.
    Bitument ne feledjük...
  • Lukács András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem jeleztek, cselekedtek! Másnapra kordon került ki, pár napra rá felmarták, feltöltötték. Kb. két hétre rá pedig be is adzfaltozták!
    A folt szélére kérünk szépen bitument, különben már idén szétrep...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Lukács András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nagy, alámosott kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Vegyész utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú Beregszász

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Beregszász köz (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Betoncsík

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hajó utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére