Megoldott

Nem működő közlekedési lámpa

Immár egy hete nem működnek a közlekedési lámpák a Xv. kerület, Fő út-Pozsonyi- Kazinczy út kereszteződésében. Ez egy veszélyes kereszteződés, autósok a gyalogosokat, kerékpárosokat sem engedik át.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Fő út 38

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Cs. Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ügy megoldódott.
  • Cs. Attila visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését a XV. Fő út - Pozsonyi utca - Kazinczy út csomópontban észlelt, nem működő jelzőlámpákkal kapcsolatban.

    A hiba elhárítása folyamatban van. A helyreállítási...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Cs. Attila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére