Megoldott

Mászóka tetejéről leesik a léc

Mászóka tetejéről leesik a léc. Kérem az Önkormányzatot, javíttassa az eszközt.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Pára u. 108

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Sz. V. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavították.
    Köszönjük.
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Megkeresésével kapcsolatosan az alábbiakról tájékoztatom.
    A Pára utcai játszótéren a mászóvár tető javítását kértem a Kőkert Kőbányai Non-profit Közhasznú Kft.-től.
    A mun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Sz. V. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó tiltótábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Takarítatlanság a Mélytónál

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mélytó utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére