Megerősítésre vár

Fedél kiáll a járdából

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.11.25.
Budapest Közút válasza: "A XIII. ker. Béke utca járdájának üzemeltetője a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt."

----

FRISSÍTÉS: 2021.11.08
A Magyar Telekom válasza:

,,A fényképen szereplő fedlap a XIII. Béke u. 111. előtt van. A szekrényünk, a fedlap és a keret is ép. Javítást nem igényel.
A fedlap kiállást a járdán parkoló autók miatt a megsülyedt hepehupás járda okozza. Emiatt az Önkormányzat megkeresését javasoljuk."

----

XIII.Béke utca 109 elött a Telekom fedele kiáll a járdából. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke u. 109

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A Közszolgáltató Zrt. az Ön által jelzett burkolathiba javítását megrendelte. A kivitelezésre - időjárás függvényében- várhatóan december hónap kerülhet sor.

    Köszönöm, hogy segí
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.11.08 A Magyar Telekom válasza: ,,A fényképen szereplő fedlap a XIII. Béke u. 111. előtt van. A szekrényünk, a fedlap és a keret is ép. Javítást nem igényel. A fedlap kiállást a járdán parkoló autók miatt a megsülyedt hepehupás járda okozza. Emiatt az Önkormányzat megkeresését javasoljuk." --...

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "XIII.Béke utca 109 elött a Telekom fedele kiáll a járdából. Kérem javítani. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.11.08 A Magyar Telekom válasza: ,,A fényképen szereplő fedlap a XIII. Béke u. 111. előtt van. A szekrényünk, a fedlap és a keret is ép. Javítást nem igényel. A fedlap kiállást a járdán parkoló autók miatt a ...

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közművek"-ról "Járda"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A fényképen szereplő fedlap a XIII. Béke u. 111. előtt van. A szekrényünk, a fedlap és a keret is ép. Javítást nem igényel.
    A fedlap kiállást a járdán parkoló autók miatt a megsülyedt hepehupás járda...
  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Járókelő,
    KEDVES Ügyfelünk!
    A JAROKELO-BUDAPEST-00090317 számú bejelentését rögzítettük. Szerelőink hamarosan elhárítják a hibát.
    Köszönjük észrevételét!
    Figyelmébe ajánljuk a Gyakori kérdé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés nevét "Fedél kiáll ajárdából"-ról "Fedél kiáll a járdából"-ra.

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülékek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felújítás miatt lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére