Megoldott

Zöldhulladék Csepelen

Csepelen, a Szabadság utca - Csillag utca sarkán zöldhulladék gyűlik.
Kérném a Csepeli Városgazda értesítését.
Köszönettel

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság u. 12

Hozzászólások

  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/5064/1/2021/V1
    Tisztelt Bejelentő

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben megjelölt helyszínen található zöldhulladékot elszállította.

    Üdvözlettel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére