Megoldatlan

kitört oszlop

Anonim Járókelő

A XII. ker. Németvölgyi út - Agárdi út találkozásánál a képen látható parkolásgátló oszlop kitört, csak egy maradvány csonk van belőle.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Tóth Lőrinc u. 43

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongálódott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Költő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kiálló oszlopcsonk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Hegyalja út_járdahibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Hegyalja út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére