Megoldatlan

Beszakadás előtti útfelület

A nemrég elkészült kerékpárút töltését helyenként kezdi alámosni a víz

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Görgényi-Nagy Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk:
    http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/9024/beszakadas-elotti-utfelulet...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • B László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Eltűnt kerekpártámaszok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Posta
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rengeteg kátyú a bringaúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs hely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gyalog Vagyok
    Illetékes: Budapest Közút
    Krúdy Utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére