Válaszra vár

Rossz állapotú csatornafedő

Anonim Járókelő

Rossz állapotú csatornafedő, Nyugati pu. melletti Postaépület előtt (Podmaniczky út sarkán)

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Teréz krt. 49

Hozzászólások

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: DIGI Kft.
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Bajcsy-Zsilinszky út (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Zichy Jenő utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére