Válaszra vár

Leszakadt szemetes

FRISSÍTÉS 2021.11.05.:

A bejelentő válasza:
"Újra leszakadtak sajnos."

-----

FRISSÍTÉS 2021.09.27.:

A VII. kerület válasza:
"Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00090067 azonosítószámú, Budapest Damjanich utca 33. szám előtti hulladékgyűjtőről leszakadtak a kosarak tárgyú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy a hulladékgyűjtő helyreállíthatóságát ellenőrizzük, amennyiben gazdaságosan nem javítható eltávolíttatjuk."

-----

VII kerület Damjanich utca 33 előtti szemetesek leszakadtak.
Kérnék javitasukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 33

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "VII kerület Damjanich utca 33 előtti szemetesek leszakadtak. Kérnék javitasukat."-ról "FRISSÍTÉS 2021.11.05.: A bejelentő válasza: "Újra leszakadtak sajnos." ----- FRISSÍTÉS 2021.09.27.: A VII. kerület válasza: "Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00090067 azonosítószámú, Budapest Damjanich utca 33. szám előtti hulla...

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra leszakadtak sajnos.
  • T Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Gábor!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva lett!
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00090067 azonosítószámú, Budapest Damjanich utca 33. szám előtti hulladékgyűjtőről leszakadtak a kosarak tárgyú bejegyzésre tájé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Rózsa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kirakott kartonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    5
    Megoldásra vár
    5

    kutyakaki a Dobsuli mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére