Megoldatlan

Kiálló aknafedél, szétmorzsolódott aszfalt

Anonim Járókelő

Frissítés: 2021.09.29. Budapest Közút válasza:
"A III. kerület, Batthyány u.19. előtt a kocsibehajtónál a lesüllyesztett szegély mellett kiálló akna és fedlap + keret átépítése nem lehetséges.
A gépkocsi kihajtó megépítésekor a fedlap melletti szegélysüllyesztését nem szakszerűen oldották meg, ezért áll ki a fedlapkeret a járdából. A járdát és a gk. kihajtót az Önkormányzat üzemelteti."
-----------------
FRISSÍTÉS: 2021.09.24
Nem Telekom tulajdonú.

Jelzett helyszínen az aknafedél kiáll a járda síkjából, mivel annak környékén teljesen szétmorzsolódott az aszfalt.
Így botlás- és balesetveszélyes, kérnénk a javítását!

Pontos helyszín:
47.58808247573382, 19.050226960830837

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Batthyány u. 15

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    "A kapubejáratok karbantartása az ingatlan tulajdonosának feladata, így a kért munkát nem áll módunkban elvégezni."
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00090047 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a bejelentését követően helyszíni bejárást tartottunk a Batthyány utca érintett szakaszán. A szemlén megállapít
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2021.09.24 Nem Telekom tulajdonú. Jelzett helyszínen az aknafedél kiáll a járda síkjából, mivel annak környékén teljese...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A III. kerület, Batthyány u.19. előtt a kocsibehajtónál a lesüllyesztett szegély mellett kiálló akna és fedlap + keret átépítése nem lehetséges.
    A gépkocsi kihajtó megépítésekor
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen az aknafedél kiáll a járda síkjából, mivel annak környékén teljesen szétmorzsolódott az aszfalt. Így botlás- é...

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap. A képen is látható, hogy Vilati felirat van rajta.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Hiányzó csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Ángel Sanz Briz út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Bóják a járdán

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére