Válaszra vár

Graffitis üres információs tábla

A Móriczon 1 éve kb üres és graffitis az információs tábla a metró feljárónál

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér 16

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére