Megoldásra vár

Megint egy elfelejtett 30-as tábla....

Anonim Járókelő

A munkálatoknak régen vége... Csak nem értem, hogy az utolsó terelőelem elszállításakor miért nem lehet levenni a táblákat is? Miért nem veszi ezt észre senki?

Karinthy Frigyes út, villamosmegálló vonalában van...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Karinthy Frigyes út 30

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Adminisztrátor!

    A 90017 -as számú megkeresésre az alábbi választ adjuk:

    Tisztelt Bejelentő !

    Köszönjük a bejelentést, a kivitelezőt felkértük a kint feljetett ideiglenes forgalmi rendhez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt elektromos állomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: F Sz
    Illetékes: Budapest Közút
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    veszélyes zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: Budapest Közút
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére