Megoldott

Járda hosszabbítás

Ezt a kis szakaszt a Palóc utca-Diós utca sarkán le lehetne burkolni? Ilyen esős időben kicsit sáros, de ahhoz túl nagy a területe, hogy könnyen átugorjuk :) .
Köszönet

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Palóc u. 18

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • O. Ida hozzászólt a bejelentéshez.

    köszönjük szépen!
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük jelzését, a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. a járda meghosszabbításáról mihamarabb intézkedni fog, kapacitásunk és költségvetésünk függvényében.

    Kérem türelmét.
    ___
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülékek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felújítás miatt lezárt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Visegrádi utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére