Válaszra vár

Hiányzó zebra

A Péterhegyi lejtő - Péterhegyi út kereszteződésében a Péterhegyi lejtőről érkező gyalogosoknak képtelenség a továbbjutás. Se jobbra, se balra nincs járda, a szemben levő járda pedig nem érhető el zebrával, és a Péterhegyi út nagyon forgalmas ahhoz, hogy zebra nélkül át lehessen kelni.
Szeretném javasolni, hogy fessenek fel egy zebrát a kereszteződésbe.
A leendő zebrának a Péterhegyi lejtő oldalán nincs fogadóterülete, csak egy füves rész. Esetleg oda lehetne telepíteni egy kisebb járdarészt a fű helyett, ami fogadná a zebrát. A Péterhegyi lejtő utolsó kis részén a hiányzó járdát pedig lehetne esetleg egy útfelfestéssel jelezni, ha igazi járda kialakítására nincs lehetőség.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Péterhegyi lejtő 2

Hozzászólások

  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Szakál Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt elektromos állomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: F Sz
    Illetékes: Budapest Közút
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    veszélyes zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dániel Zoltán
    Illetékes: Budapest Közút
    Karolina út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére