Megoldásra vár

Letört fedél, szeméttel teletunkolt

Szeretném kérni az illetékesektől a balesetveszély elhárítását, új fedél elhelyezését. Járókelő társaimat pedig a civilizált együttélésre.... :(

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Mechwart liget

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a II. Margit krt. - Keleti Károly utca csomópontban észlelt, hiányzó oszlopajtóval kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Béres Boró
    Illetékes: Budapest Közút
    Csalogány utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lekopott útburkolati jelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére