Megoldott

Dől a tábla

Tisztelt Budapest Közút!

A Keszkenő utca - Béke utca sarkán lévő megállni tilos tábla megdőlt, kérem javítsák. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke u. 81-83

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedéseket megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre szokták azt mondani, hogy a dőlésszög nem vészes, ezért marad így. (Amíg neki nem mennek újra.)
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    felesleges főútvonal tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pozsonyi út (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kinn felejtett ideiglenes KRESZ tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére