Megoldott

Hibás, használhatatlan parkoló

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

A Keszkenő utca 3. szám környékén található két parkolóhely, ami olyan rövid, hogy még a legkisebb autók sem képesek beférni. Tippre 2,5-3 méter lehet. Ennek okán állandóan félig a járdára parkolva állnak itt, mint ahogy az a képen is látható.

Mivel a fák miatt nem növelhető a parkolóhely mérete, kérem, hogy számolják fel a jelzett parkolót, és legyen a helyén zöldfelület.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Keszkenő u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzését a Közszolgáltató Zrt, munkatársa megvizsgálta. A jelzett terület nem parkolóhely, az egységes utcakép miatt lett kialakítva ilyen módon a felület, itt a növényesítést nem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bármi is ez, parkolónak használják.
  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek biztos, hogy parkolók és nem mondjuk kukatároló vagy valami ilyesmi?
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyesbítés: Keszkenő utca 3., és 2 helyről van szó, nem egyről. Csatolok még egy képet
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére