Megoldott

Tagek a Széll Kálmán téren

A metróállomás és a villamosmegállók is össze vannak firkálva

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Széll Kálmán tér M

Hozzászólások

  • Soós Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0026031-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00089968
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamiért elforgatta megint a képem
  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Váradi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére