Megoldott

Halott fa

FRISSÍTÉS: 2021.10.11.
Főkert válasza: A bejelentésben szereplő fiatal fák az útfelújítás kapcsán kerültek elültetésre, melyek átadás-átvételére ezen a szakaszon még nem került sor.
Garancia érvényesítése kapcsán a kerületi Önkormányzathoz javasolt fordulni.
Bejelentő továbbra is kérdi: A kivágott fa pótlására is történik intézkedés?
---------------------------------------------------

Frissítés: 2021.09.29. XVI. kerület Önkormányzat válasza:
"Fővárosi tulajdonú út"
-----------------
Frissítés: 2021.09.25 Bejelentő visszajelzése:
Köszönjük! A kivágott fa pótlására is történik intézkedés?
---------------------
Frissítés: 2021.09.22 XVI. kerület Önkormányzat válasza:
"Köszönjük a bejelentést. Intézkedünk a kivágatásáról.
KVI"
-----------------
Teljesen kiszáradt

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Pálya utca

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    A száraz fa kivágatásáról intézkedtünk. 2021.09.22-én a KSZSZ kivágta.
    Pótlással kapcsolatos eljárást megindítottuk.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés: 2021.09.29. XVI. kerület Önkormányzat válasza: "Fővárosi tulajdonú út" ----------------- Frissítés: 2021.09.25 Bejelent...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XVI. kerületi Önkormányzat"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00089935 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Teljesen kiszáradt"-ról "Frissítés: 2021.09.29. XVI. kerület Önkormányzat válasza: "Fővárosi tulajdonú út" ----------------- Frissí...

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Fővárosi tulajdonú út
  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük! A kivágott fa pótlására is történik intézkedés?
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Intézkedünk a kivágatásáról.
    KVI
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére