Megoldatlan

Útburkolati jelek teljes hiánya

A 6-os főút teljes fővárosi szakaszán Érdtől a Rákóczi hídig szakaszosan hiányoznak az útburkolati jelek, szegélyvonalak, elválasztó, terelő vonalak, különös tekintettel a XXII kerületi szakaszon a kereszteződések környékén, a Rákóczi híd felhajtóján (Szerémi út eleje), a Pest felé vezető oldalon.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, 6

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Bártfai András visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Tájékoztatjuk, hogy a Szerémi út – 6. út városhatár közötti szakaszán hozzávetőlegesen többszáz m2 útburkolati jel található. A teljes felújítást egy ütemb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bártfai András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem látható a fától a tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Lekopott zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Forgó Tamás
    Illetékes: Budapest Közút
    Virágoskert utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére