Megoldott

Kátyú 4. Kerület

Óceanárok utca 19 előtt (szervízút) pont a kanyarban,az út közepén van egy egyre terebélyesebb kátyú. Rendegetg autó jár erre az iskola miatt és egyre balesetveszélyesebb.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Óceánárok u. 19

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vilimi Agnes hozzászólt a bejelentéshez.

    A kátyút javították
  • Vilimi Agnes visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentett hibát rögzítettük, melyet beütemezünk a kátyúzási tervünkbe.
    Javításáig a türelmét kérem!

    Üdvözlettel:

    Turóczi András
    osztályvezető

    [cid:image001.jpg@01D59A1B.C8D8
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Vilimi Agnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére