Válaszra vár

Illegális szemétlerakó

Üdv!
Szokásos; 1212
Petőfi u. páratlan / Betű u. sarok

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Petőfi u. 55

Hozzászólások

  • Prinzessin Princesse hozzászólt a bejelentéshez.

    Miért kell az ittlakóknak állandóan ide kidobálni a szemetet????? Kicsit viselkedjen már mindenki emberként!!!
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés nevét "ILLEGÁLIS SZEMÉTLERAKÓ"-ról "Illegális szemétlerakó"-ra.

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • István Mihály Neparáczki bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegális szemét közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Sérült szemetes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bútort kirakva az út mellé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére