Megoldásra vár

Elmozdult csatornafedél

Anonim Járókelő

Zuglóban a Róna utca-Bölcsőde utca sarkán elmozdult egy csatornafedél, és minden alkalommal döccen egyet, ha rámegy egy autó.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Róna u. 134

Hozzászólások

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. A megjelölt helyszínen jelenleg
    útépítés zajlik, melynek során a csatornafedelek is cserére kerülnek.

    Szíves türelmüket kérjük!

    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bugyog a víz az úttestből

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Törökőr utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Útba süllyedt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Zugló vasútállomás (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére