Válaszra vár

Leszakadt tábla

FRISSÍTÉS 2021. 10. 18.

Budapesti Közlekedési Központ válasza:

Köszönjük megkeresését, melyre a BKV Zrt. azt válaszolta, hogy a képen látható megrongált figyelemfelhívó tábla helyreállítása a Budapest Közút feladata. A mielőbbi megoldás érdekében jelezték nekik a problémát.

----------------------

Az "Örs vezér tere (Zuglói oldal)" nevű villamosmegálló melletti gyalogátkelőhely figyelmeztető táblája le van szakadva. A tábla így nem látja el a funkcióját, továbbá balesetveszélyt és forgalmi akadályt is jelenthet.
Kérem sürgősen rögzítsék azt!

Probléma helyszíne
Budapest Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblán a Budapest Közút matricája van elhelyezve.
    3 ponton hegesztéssel illetve csavarkötéssel rögzítve lett a tábla, egy sarka azonban 10 perccel ezelőttig nem. Ez zöld színnel van jelezve az alább...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Az "Örs vezér tere (Zuglói oldal)" nevű villamosmegálló melletti gyalogátkelőhely figyelmeztető táblája le van szakadva. A tábla íg...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Tömegközlekedés"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0025352-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00089754

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre a BKV Zrt. azt válaszolta, hogy a képen látható megrongált figy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • B Simon hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezeket a táblákat a Budapest Közút kezeli.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére