Válaszra vár

Kelenföldi Erőmű megállónál (is) úthiba

A Kelenföldi Erőmű megállónál található a képen látható úthiba. Ezen igen veszélyes átgurulni (is). Ezen a szakaszon (Egészen a Dombóvári útig) sok hasonló akadály található a járdán, azok viszont teljes szélességében szelik át a járdát. Kérem, legalább árnyalják a járdahibákat. Nagyon sokan gurulnak itt.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kelenföldi Erőmű

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére