Megoldott

Mély lyuk

Mély lyuk. Közvetlenül az oszlop mellett. Kérem, tömjék be.
Nagyon veszélyes a kerékpárosokra is.
Budafoki/Baranyai
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 81

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Az első részhez, mely szerint

    "Társaságunk Útellenőri Szolgálatot működtet. Az üzemeltetésünkben lévő útvonalakat rendszeresen ellenőrizzük és az azonnali beavatkozásra váró hibák javítása érdekében
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére