Megoldott

Kiszáradt fa eltávolítása

Kèrem a fa eltávolítását, lehetősèg szerimti cserèjèt. Csepeli Városgazda lehet az illetèke. Köszönöm előre is.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 122

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Iktatószám: 1/4909/1/2021/V1

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált csúszda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Zrínyi utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék Csepelen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Zotya
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Letört faág a Cseperedő bölcsődében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére