Megoldatlan

Gaz a sínek mellett

FRISSÍTÉS 2021.10.21.

FŐKERT válasza:
"Burkolt felületből kinővő gyomok eltávolítása a Budapest Közút feladata."

----

Ez is egy méhlegelő lenne? Vagy csak a szokásos lenyíratlan gaz? Szerintem az utóbbi. Helyszín a Bartók Béla út, Kosztolányi Dezső téri villamosmegálló, a gyalogátkelő mellett, Kelenföld felé.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 132

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "Ez is egy méhlegelő lenne? Vagy csak a szokásos lenyíratlan gaz? Szerintem az utóbbi. Helyszín a Bartók Béla út, Kosztolányi Dezső téri villamosmegálló, a gyalogátkelő mellett, Kelenföld felé."-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.21. FŐKERT válasza: "Burkolt felületből kinővő gyomok eltávolítása a Budapest Közút fela...

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00089621 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0026029-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00089621
    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy n...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Máté! Engem a szemét is zavar, nézd meg a bejelentéseimet! Egyébként meg a fűnek nem ott a helye, akár zöld, akár nem!
  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Annak ellenére, hogy felőlem levághatják ott a füvet, érdekes, hogy az embereket a zöld zavarja, nem pedig az eldobált sörös doboz meg a csikkrengeteg.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a buszmegálló előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére