Megoldott

Belógó postaláda

A Szegedi úton, a SZent László utca sarkán lévő postaláda tönkrement, alsó tálcája belóg a kerékpárút űrszelvényében, kb. kormánymagasságban. Sötétben nehéz észrevenni, extrém veszélyes. Kérem a Magyar Postát, javítsa meg a ládát. (Bár már hetek óta így áll a láda, ezért gondolom a kihasználtsága elég alacsony lehet, így akár az egész ládát le is lehetne szerelni.)

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szegedi út 43

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu Csapata!
    Köszönjük, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Elektronikus üzenetét megkaptuk, melynek feldolgozását hamarosan megkezdjük. Amennyiben küldeménye felől érdeklődik, kérjük használja a https://www.posta.hu/ugyfelszolgalat/nyomko
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Posta

  • Zábrádi Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére