Megoldott

Felbontott kerékpárút

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2021.09.22.
DIGI válasza:" A bejelentésben említett címen nincs a DIGI Kft.-nek kiépített hálózata - alépítménye."

-------------
A kerékpárutat felbontották egy elektromos szekrény mellett, de már több mint egy hete úgy hagyták bármi jelzés nélkül. Kikerülni sem lehet jól, mert mellette mély poros terület van. Ez ebben a formában beleillik a veszélyeztetés / közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény kategóriába.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kámfor u. 43

Hozzászólások

  • Ügykezelő Áron lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta megcsinálták.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ellenőriztük a helyszínt, a terület már a XIV. kerülethez tartozik, így javasoljuk a Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. részére továbbítani a bejelentést.

    köszönöm megé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DIGI Kft."-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A kerékpárutat felbontották egy elektromos szekrény mellett, de már több mint egy hete úgy hagyták bármi jelzés nélkül. Kikerülni sem lehet jól, mert mellette mély poros terület van. Ez ebben a formában beleillik a veszélyeztetés / közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény kategóriába."-ról "FRISSÍTÉS: 2021.09.2...

  • DIGI Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben említett címen nincs a DIGI Kft.-nek kiépített hálózata
    - alépítménye.

    Köszönjük együttműködését!

    Tisztelettel:

    ---------------------------

    *Vér Tamás*

    Műszak
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A szekrényen Digi felirat olvasható.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A címzés téves volt. A jelzett cím a XIII. kerületben található.

    Tisztelettel,
    Nyisztor Ákos
    Műszaki referens

    [cid:image003.png@01CE68E0.3FFD9730]
    Budapest Főváros XIV. Kerület Z...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentés elküldve a fomernokseg@zuglo.hu címre.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    A Hivatal főmérnöksége tudja kötelezni a közmű-szolgáltatót a munka befejezésére.

    E-mail címük: fomernokseg@zuglo.hu

    Tisztelettel:

    Kovács Balázs

    Ügy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére