Megoldásra vár

graffitis kandeláberek a Gellérthegyen

Anonim Járókelő

Graffitik vannak a Gellérthegyen a Padok útja sétányon és a Gellért szobor környékén található kandelábereken több helyen is. Kérem eltávolításukat.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Padok útja

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a kandelábereket rendszeresen ellenőrizzük, karbantartjuk. A jelzett címen lévő összefirkált kandeláberek festését, karbantartását köve...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    nem távolították el a graffitiket
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a kandelábereket rendszeresen ellenőrizzük, karbantartjuk. A jelzett címen lévő összefirkált kandeláberek festését, karbantartását köve
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére