Megoldatlan

Margitsziget hulladékgyűjtők

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.09.17.

Bejelentő hozzászólása:
"Kedves Járókelő, ez a probléma nem "megoldhatatlan" és rettenetesen elszomorít hogy így zárnak le ügyeket.

A megoldást a Főkert is tudja mert egyes szemeteseket már cseréltek a Margitszigeten, de meg is írtam, most ismét megteszem:

Ha nem fér bele egyben az összeset lecserélni, akkor legalább ígérjék meg hogy szakaszosan, egyenként elkezdik lecserélni a szemeteseket és ezt beleveszik a szakmai programjukba.

A szemeteseket MEGÉRI lecserélni mert a Főkert PÉNZT TAKARÍT MEG EZZEL A MEGOLDÁSSAL HOSSZÚ TÁVON, mivel a munkatársainak kevesebb dolga lesz a Margitszigeten, ezáltal kevesebb munkatársat kell odavezényelni, mely által a Margitszigetre vonatkozó munkaerő költségen megtakarítás fog mutatkozni, amely megtakarítás egy idő után magasabb lesz mint a szemetesek lecserélésének költsége!

Pl. ha csak azért nem kell 1-el több embert a Margitszigetre kivezényelni mert kevesebb szemetet kell feltakarítani és ennek az embernek a havi bérköltsége mondjuk 200 ezer forint és feltesszük hogy kb. 200 ezer forint egy kukát is lecserélni, akkor HAVONTA 1 DB KUKÁT LE LEHETNE CSERÉLNI A MARGITSZIGETEN!

Nem mellesleg jobban is nézne ki a Margitsziget, ami a Főkert megtépázott elismertségén, imázsán nagyban javítana!

Továbbá: megoldás lehet még hogy nem másnap reggel ürítik a szemeteseket hanem még aznap este, mivel a madarak leginkább reggel rámolják ki ezeket!

Kérem ezt az üzenetet is küldjék el a Főkertnek!"

---

Tisztelt Járókelő.hu
A mergitszigeti hulladékgyűjtők, szemetesek tartalma rendszeresen ki van szórva a földre, főleg a futópálya mentén. Csatolom a képet. Ez szinte nap mint nap így néz ki szinte az összes szemetesnél a futópálya mentén.
Az emberek sem mindig találják el a szemeteseket, de általában ezt nem az emberek szórják ki, hanem a varjak rámolják ki táplálék után kutatva.
Az egész gusztustalan és ez évek óta így megy.
Mikor esik le a fenntartónak, hogy ez egészen könnyen megoldható fedeles szemetesekkel? Összesen egy fedeleset láttam a Margit híd felőli behajtó mentén, de sokkal több kellene, az összes "nyitott" szemetest le kell cserélni!
Kérem segítsenek elintézni, hogy nehéz-fedelű hulladékgyűjtőket helyezzenek ki a futópálya és a Hajós Alfréd sétány mentén (is) végig, mert azokat nem tudják kirámolni a madarak!
Köszönettel,
T. Gábor

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hajós Alfréd stny.

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elfogadhatatlan hozzáállás.
  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Nem áll rendelkezésre megfelelő mennyiségű forrás.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Járókelő.hu A mergitszigeti hulladékgyűjtők, szemetesek tartalma rendszeresen ki van szórva a földre, főleg a futópálya mentén. Csat...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő, ez a probléma nem "megoldhatatlan" és rettenetesen elszomorít hogy így zárnak le ügyeket.

    A megoldást a Főkert is tudja mert egyes szemeteseket már cseréltek a Margitszigeten, de meg
    ...
  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az Illetékes válasza alapján a közeljövőben nem lesz forrás a nyitott kukák fedelesre cseréjére. A kukákat rendszeresen ürítik, a körülötte lévő szemetet feltakarítják.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem a parkhasználók által eldobált szemétről van szó, bár végülis igen, mert a madarak is használják a parkot!

    DE a lényeg hogy a FŐKERT válaszában szereplő anyagi érv még talán elfogadható is lenne,
    ...
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00089571 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemetesek hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Lendvay utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Nincs elég kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére