Megoldásra vár

Veszélyesen megdőlt KRESZ tábla

A Kútvölgyi úton a szelektív kukák melett egy KRESZ tábla megdőlt és veszélyesen behajlik az úttestre!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kútvölgyi út 8

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését. A jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatóság
    [Leírás: cid:image003.png@
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Hollósy Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    útjavítás?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Sérült elem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Ne bomolj

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Nyugati tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére