Megoldott

Kidobott matrac és autógumi

Tisztelt Illetékes!

A Szegedi út 41 környékén található egy illegálisan kidobott matrac és egy autógumi. Kérem szállítsák el, és tegyék meg a hulladéklerakás miatt szükséges feljelentés.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szegedi út 41

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm bejelentését, a lombhulladék elszállításra került.

    tisztelettel
    _____________________________________________________
    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző

    Budapest Főváros X
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Csikkek a virág agyásban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Dániel
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Frangepán utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bútor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére