Megoldott

Kiürítetlen szemeteskuka

A 13.kerület Victor Hugo utca 35. szám mellett, egy hónapokkal ezelőtt bezárt étterem kukája árvátlankodik tele szeméttel. Hónapok óta áll ott így. Ezen a látványon felbúzdúlva mások is oda kezdték hordani a szemetüket mellé. Már többször láttunk patkányt, egeret a kukában turkálni. A mellette levő szekrényben hajléktalanok tárolnak ugyancsak élelmiszermaradékot és egyebeket, illetve közwc-ként is elkezdett müködni ez a kis beugró rész. Pár méterre egy játszótér...

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Victor Hugo u. 35

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm jelzését. A XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. a hulladékot elszállította, a takarítási munkálatokat elvégezte.

    üdvözlettel
    ____________________________________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    szemètkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Békés Klára
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Dévényi utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    nincs takaritva sok a szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Princz László
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat
    Kassák Lajos utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére