Megoldott

Széteső padok

Van ahol csak félig, van ahol teljesen hiányzik a támla.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 58a

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Viktor!
    Köszönjük a visszajelzést és a képeket!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen...
  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, köszönjük.
  • Á. Laci megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • Kádár Viktor visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. szeptember 14., kedd 17:12
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Hogy lehet vki ekkora állatkirály? Persze a kérdés csak költői....:(((
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére