Megoldott

Mindent elborít a szemét

A képeket vasárnap este készítettem a Fehérvári úti vásárcsarnok előtt lévő villamosmegállóban (nem a 4-6), de készülhettek volna bármelyik megállóban, bármely napszakban, mindenütt hasonló a helyzet. Gyakorlatilag megszűnt a köztisztaság. Már az emberek is hozzászoktak, közönyösen álldogállnak a szemétben. Elég szomorú, hogy az igénytelenség ilyen szintet elérhetett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Újbuda-központ M

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne, de az utópikus gondolkodás hogy valaha megtanulják az emberek hogy mit dobjanak az utca szemetesbe és hogy ne dobják el a csikket bárhol... :(
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0024865-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00089461

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetéke
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mudry György hozzászólt a bejelentéshez.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Mudry György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Szemetes megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Schneider Attila
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes kikötő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Meder utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gyönyörű látvány a villamosból

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Budagyöngye (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére