Megoldott

Elütött macska :(

X. kerületben a Harmat utca 78-as ház 3. lépcsőháza előtt az útpadkán van egy elütött cica. Kérem szállítsák szegényt.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Harmat u. 78

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    :(
  • Járókelő Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Délutánra már nem volt ott a cica. Köszönjük!
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Járókelő Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Megnyitottunk tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Oltó utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ismét kint hagyott plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Mélytó utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére