Megoldásra vár

Omló kereszteződés

Tisztelt Budapest Közút!
Az Andor utca - Fehérvári út kereszteződésében több mélyedő kátyú jelent meg.
Gondolom tudnak róla hisz főútvonal, de csak hogy biztos legyen, kérem ahogy lehetőségük engedi javítsák. Köztudottan forgalmas kereszteződés, elég sok extra zajjal és kárral jár.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Andor utca

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére