Válaszra vár

Deák Ferenc utca

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.09.14.:
V. kerület válasza:
A bejelentésben szereplő terület nem tartozik a az V. kerület kezelésébe, tudomásunk szerint fenntartója a Fashion Street.
Illetékesség hiányában kérjük tovább küldeni.

------------------

Ma is, mint minden vasárnap, tele vannak a kukák a Deák Ferenc utcában. Körbe a földön mindenhol szemét. Miért nem üritik ezeket a kukákat reggel, a szombat esti nagy bulizások után?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Deák Ferenc u. 15

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Fashion Street részére a marketing@fashionstreet.hu e-mail címre.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "Ma is, mint minden vasárnap, tele vannak a kukák a Deák Ferenc utcában. Körbe a földön mindenhol szemét. Miért nem üritik ezeket ...

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A bejelentésben szereplő terület nem tartozik a az V. kerület kezelésébe, tudomásunk szerint fenntartója a Fashion Street.
    Illetékesség hiányában kérjük tovább küldeni.

    Üdvözlette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Szemetes alagsori ablak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szugló utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Kiegészítésre vár
    3
    Kiegészítésre vár
    3

    Szemét + patkányok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koi Tünde
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Koppány utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Fák alatt elszórt szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére