Megoldásra vár

Eliszapolódott

Anonim Járókelő

Játszótéri ivókut vízenyője elpiszkolódott kérem tisztítását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Nyuszi stny. 11

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4844/1/2021/V3
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Közterületi-műszaki Csoportunk beütemezte a bejelentésben megjelölt ivókút tisztítását. Szíves türelmét kérjük a munka elvé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált csúszda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Zrínyi utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Zöldhulladék Csepelen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Zotya
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére