Válaszra vár

Szemét a felüljáró mellett

Anonim Járókelő

Szemét a Helsinki úti felüláró mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Helsinki út 52

Hozzászólások

  • T Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére