Válaszra vár

Eltűnt a kar

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.11.18. Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza:

"a kifogásolt közkút, un. nyomóskút a Fővárosi Vízművek tulajdonában és üzemeltetésében van. Javítása ügyében önkormányzatunk hatáskörrel és illetékességgel nem rendelkezik."

---

FRISSÍTÉS 2021.11.13:

Kérem a vizműveket és a BKK-t is, hogy a fals információkat a futár appból szedjék ki és bontsák el. Elég szomorú, hogy úgy vitték fel, hogy az Önkormányzat sunyiban megszüntette a szerződést, mert ő nem fizet továbbiakban érte egy forintot se.

---

FRISSÍTÉS 2021.10.01 Fővárosi Vízművek válasza:

társaságunk a jogszabályoknak megfelelően kizárólag azokat a közkutakat üzemelteti, amelyek esetében ezzel az illetékes önkormányzat szerződésben megbízza. A bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III., Mátyás király út 60. számnál található közkútra vonatkozóan az önkormányzat nem kötött szerződést társaságunkkal, így annak üzemeltetése nem áll módunkban. A közkút ismételt üzembe helyezése iránti igényt a kerületi önkormányzat felé lehet jelezni.

---

Kérem helyezzék üzembe a közkutat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Mátyás király út 60

Hozzászólások

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Lezárható megoldatlan.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.11.18. Önkormányzat válasza: "a kifogásolt közkút, un. nyomóskút a Fővárosi Vízművek tulajdonában és üzemeltetésében van. Javítása ügyében önkormányzatunk hatáskörrel és illetékességgel nem rendelkezik." --- FRISSÍTÉS 2021.11.13: Kérem a vizműveket és a BKK-t is, hogy a fals informá...

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.11.13: Kérem a vizműveket és a BKK-t is, hogy a fals információkat a futár appból szedjék ki és bontsák el. Elég szomorú, hogy úgy vitték fel, hogy az Önkormányzat sunyiban megszüntette a szerződést, mert ő nem fizet továbbiakban érte egy forintot se. --- FRISSÍTÉS 2021.10.01 Fővárosi Vízm...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00089237számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a kifogásolt közkút, un. nyomóskút a Fővárosi Vízművek tulajdonában és üzemeltetésében van. Javítása ügyében...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2021.10.01 Fővárosi Vízművek válasza: társaságunk a jogszabályoknak megfelelően kizárólag azokat a közkutakat üzemelteti, amelyek esetében ezzel az illetékes önkormányzat szerződésben megbízza. A bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III., Mátyás király út 60. számnál található közkútra vonatkozóa...

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elég szomorú.
    Kérem a vizműveket és a BKK-t is, hogy a fals információkat a futár appból szedjék ki és bontsák el. Elég szomorú, hogy úgy vitték fel, hogy az Önkormányzat sunyiban megszüntette a szerz...
  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Ez a közkút nincs az Önkormányzat által finanszírozott közkutak között.
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését!

    Az Önkormányzat a közkutak egy részének a vízfogyasztás általány költségeit finanszírozza. Az Ön által jelzett közkút nincs a finanszírozott kutak közöt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem helyezzék üzembe a közkutat! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.10.01 Fővárosi Vízművek válasza: társaságunk a jogszabályoknak megfelelően kizárólag azokat a közkutakat üzemelteti, amelyek esetében ezzel az illetékes önkormányzat szerződésben megbízza. A bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III., M...

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 89237 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy társaságunk a jogszabályoknak megfelelően kizáró
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tűzcsap fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dinda Árpád
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mikoviny utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére