Megoldott

Rollerek a vakvezető sávon

A jelzett helyszínen több bérelhető TIER roller is a gyalogátkelő járdaszigetének kellős közepén parkol, szinte teljes szélességben elfoglalva azt. Ráadásul konkrétan a vakvezető sávon állnak, ami veszélyezteti a vak emberek biztonságos átjutását.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 13

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Közterület-felügyeleti Irodánk részére a 89234 hivatkozási számon továbbított megkeresésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/3325-2/2021 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szök
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Szántai Károly bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Park(oló)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Parkoló autók elállják a BUBI állomást

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    0501-Szent István körút - Vígszínház (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kerékbilincs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Közraktár utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére