Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves István!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizto...
  • Finta István hozzászólt a bejelentéshez.

    Ok, feltakarítva. Köszi!
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.
    A Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 432/2012 (XII.29) kormányrendelet alapján a József kör...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illetékességünkbe tartozó területek takarítását elvégezték munkatársaink. Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • B. Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • B. Anna megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Finta István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Illegálisan elhelyezett szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
    Golgota út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bontási hulladék II.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bontási hulladék I.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Önkormányzat
    Korányi Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére