Megerősítésre vár

Ez mit nyel évek óta? (vol2)

A képek magukért beszélnek, eltömődött víznyelők. Tavaly jelentettem, de még nem értek ide...

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, VIII. u. 38

Hozzászólások

  • Der Komissar visszajelzésére vár.

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Intézkedtünk a rácsos folyóka kitakarítása vonatkozásában. A kivitelezésig kérjük szíves türelmüket.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Leszakadt kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kábeles

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Magyar Telekom
    Martin utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére