Megoldott

Zöldhulladék

Az Akácfa utcában a Csikó sétány és a Cirmos sétány között a parkolósávban hetek óta hegyekben áll a zöldhulladék. Nagyon rontja a városképet és az egyébként népszerű kiserdő megközelítését is megnehezíti.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Akácfa u. 80

Hozzászólások

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos keletkezett még.
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Friedl Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították a zöld hulladékot. Köszönet az intézkedésért.
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam erre, a hulladék nagyjából 80%-át eltakarították.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Friedl Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére