Megoldott

Kátyú és megsüllyedt fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.11.16.:
A pontos helyszín a Batthyány utca 15., Római Gumi Kft. előtt.

---------------

Megjelölt helyszínen megsüllyedt az útba épített fedél, nincs síkban az úttal, környezetében az aszfalt rendkívül töredezetté vált így az arra közlekedő gépjárművek futóművében kárt okoz.
Ennek okán kérjük a fedél újbóli szintbe emelését, a környező aszfaltburkolat minőségi javítását.
Pontos helye: 47.587705193950534, 19.050157164325

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Batthyány u. 17

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 89086 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III.,
    ...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Közút
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Batthyány u. 32, 1039 Magyarország (47.58780555, 19.05012907, 16)"-ról "Budapest, Batthyány u. 17, 1039 Magyarország (47.58789238, 19.0502149, 16)"-ra.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés leírását "Megjelölt helyszínen megsüllyedt az útba épített fedél, nincs síkban az úttal, környezetében az aszfalt rendkívül töredezetté vált így az arra közlekedő gépjárművek futóművében kárt okoz. Ennek okán kérjük a fedél újbóli szintbe emelését, a környező aszfaltburkolat minőségi javítását. Pontos helye...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 89086 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest III.,
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Közút. kátyú.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csap körül kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Ják utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Megsüllyedt azt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Palóc utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére