Megoldott

Megsüllyedt fedél, kátyú

Anonim Járókelő

Megjelölt helyszínen megsüllyedt az útba épített fedél, nincs síkban az úttal, környezetében az aszfalt rendkívül töredezetté vált így az arra közlekedő gépjárművek futóművében kárt okoz.
Ennek okán kérjük a fedél újbóli szintbe emelését, a környező aszfaltburkolat javítását.
Pontos helye: 47.588048614739684, 19.06533952693621

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 170

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/89085/megsullyedt-fedel-katyu
    [https://d1mkxvwtzddm9n.clou
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "MVM Főgáz Földgázhálózati Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a keréknyomban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Domoszló útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a kanyarodás ívén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barthos Anna
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Perc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hollós Korvin Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére